Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Radni SLD z Przemyśla - najlepsi w plebiscycie Życia Podkarpackiego

W organizowanym niedawno plebiscycie Czytelników Życia Podkarpackiego na Najpopularniejszego Samorządowca kadencji 2014 – 2018 w którym udział 719 kandydatów radni SLD z Przemyśla uplasowali się na bardzo wysokich pozycjach. Janusz Zapotocki zajął I miejsce dla Najpopularniejszego Radnego Miejskiego, a Ryszard Kulej również Radny Miasta Przemyśl z ramienia SLD uplasował się w pierwszej czwórce - serdecznie gratulujemy !


Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Jest mi niezmiernie miło, że moja praca i aktywność zostały docenione. Mam świadomość, że nie jest to tylko moja zasługa, ale również całej formacji, którą reprezentuję. Dla SLD dobro człowieka jest wartością nadrzędną. Jako samorządowiec lubię pomagać ludziom, to ładuje moje akumulatory. Gdy widzę uśmiech na twarzy osoby, której udało się pomóc, to dla mnie wielka satysfakcja i szczęście. Dobrem należy się dzielić. Nasze zadanie to służyć. Gdy zastanawiam się nad szansą dla Przemyśla, zdaję sobie sprawę z tego, nad czym ubolewam. Przemyśl ma wielki potencjał, jesteśmy miastem przygranicznym, a w moim odczuciu nie jest to w pełni wykorzystywane. Kiedyś odjeżdżały stąd pociągi do Warny czy Bukaresztu, sprawiało to, że stale napływali do nas turyści. Myślę więc, że nic nie stoi na przeszkodzie, by do tego wrócić, zwłaszcza teraz, gdy kolej ma sporo środków do dyspozycji. W sezonie turystycznym połączenia takie mogłyby cieszyć się wielkim powodzeniem, życzyłbym sobie, aby włodarze, którzy mają kompetencje w tym zakresie, popatrzyli szerzej na Przemyśl jako miasto turystyczne.

Janusz Zapotocki 


 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem