Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spalarni ciąg dalszy

W Piatek 19.07.2013r., o godz.17.00 odbędzie sie kolejne spotkanie z cyklu ,,Spalarnia Krośnice". Z inicjatywą wyszła jedna z Radnych opozycyjnych i mieszkańcy wsi Police.

Cały proces prac związanych z przygotowaniem, odpowiedniej dokumentacji, zmian środowiskowych- o które wystepuje Wójt-zaczęły być wdrażane odpowiednio wcześnie i bez wiedzy Radnych i mieszkańców. Dzisiaj stawia się sprawę, na ostrzu noża i prubuje wywierac naciski. Oczywiście kto ma przysłowiowe ................., nie da sobą pomiatać, a wyznacznikiem odpowiedzi na postepowanie Włodarzy, będzie odpowiednie potraktowanie całego pomysłu, który być może przy odpowiednim podejściu niektórych został by zaakceptowany przez większość. Na dzisiaj takiego przyzwolenia-BRAK. mimo swojej pozycji koalicjanta w Radzie Gminy Krośnice, w/w sprawie ze względu na kompleksowe podejście do kwestii Spalarni wyraźne NIE. Należy w tym miejscu podkreślić fakt akcji społecznej, zbierania podpisów pod listami sprzeciwu. Praca adnego powinna- w moim mniemaniu-być podporządkowana ogólnospołecznej akceptacji.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem