Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Seminarium "Idee Lewicy" - informacje, terminy

W tak pięknym dniu jakim był pierwszy poniedziałek października zainaugurowaliśmy nową serię wykładów w ramach seminariów „Idee Lewicy”. Wykłady odbywają się cyklicznie już od jesieni 2016 roku. Pierwszy rok przybliżył członkom i sympatykom Sojszu Lewicy Demokratycznej podstawowe idee lewicy, a w tym roku wykładowym skupimy się na kwestiach związanych z tematyką „Warsztaty Samorządowe SLD”.

W ramach seminarium odbędzie się 9 spotkań (wykładów, dyskusji) na temat samorządu i problemów funkcjonowania miasta Poznania.

Terminy spotkań:

2.10.2, 6.11., 4.12.2017r.

8.01,. 5.02., 5.03., 9.04., 7.05., 4.06.2018r.

Początek wykładów zawsze o godz. 17;30 w sali wykładowej WSUS przy ul. Głogowskiej 26. Gościć będziemy Prezydentów m. Poznania, dyr. Miejskich jednostek, wykładowców UAM i UE. Koordynatorem projektu jest prof. Antoni Szczuciński.

Na spotkania serdecznie zapraszamy kandydatów do Rady Miasta i Sejmiku Wojewódzkiego z terenu m. Poznania, wszystkich członków i sympatyków SLD oraz organizacji współtworzących Komitet Wyborczy „SLD – Lewica razem”.

Zarząd Miejski SLD w Poznaniu

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem